Ftth SC UPC 1X2 Plc de Fibră Optică Singlemode Splitter Fbt Cuplare Optică

Ftth SC UPC 1X2 Plc de Fibră Optică Singlemode Splitter Fbt Cuplare Optică

Ftth SC UPC 1X2 Plc de Fibră Optică Singlemode Splitter Fbt Cuplare Optică

  • 17.31lei

    20.37lei

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; culoare: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produs-desc { width: 100%; height: 209px; } #descriere { width: 100%; height: 50%; } #detalii { width: 100%; height: 50%; } .ui-cutie-titlu { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-greutate: bold; background-color: #ddd; text-ancora: moșteni; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-cutie-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; de frontieră-top: 1px solid black; }

Ftth SC UPC 1X2 Plc de Fibră Optică Singlemode Splitter Fbt Cuplare Optică 1. Adopta transport-standarde de calitate și au stabilitate puternic

2. Uniform divizare: distribuie fibre semnal de rețea în mod egal pentru fiecare linie.

3. Low-pierderea de inserție: Pierderea nu este sensibil la lungimi de undă de lumină și poate satisface cerințele de transmisie de diferite lungimi de undă.

Model produs: SC/1-2

Funcția produs: semnal optic de cuplare, ramificare și de distribuție

De lucru de lungimi de undă: 1310/1550nm

Temperatura de lucru: -40 ° C ~ 85 ° C

Numărul de interfețe: 1+2

Interfata model: SC-SC

Linia de lungime: 2m

Culoare: albastru + galben

material: plastic

Continut pachet: 1 * FTTH SC UPC 1X2 Fibre Optice Splitter

Doar cele de mai sus pachetul de conținut, alte produse nu sunt incluse.

Notă: Lumina de fotografiere și afișează diferite poate provoca culoarea elementului din imagine un pic diferite de cele reale.Măsurarea permis de eroare este +/- 1-3cm.

Despre numărul de urmărire update: Dacă numărul de urmărire este nici informații logistică, ca mii de colete trimise în țări străine, companiile de logistică nu ai update-logistica informații, vă rugăm să ne contactați prima dată, vă Rugăm să nu se deschide direct litigiu.Suntem prima dată pentru tine pentru a rezolva!Timp de livrare:

Tot de produs putem de transport în termen de 2~5 zi lucrătoare a săptămânii, pe de obicei, suntem, în funcție de comenzile clienților timp pentru ambalare și transport, trebuie să verificați cu atenție calitatea produselor înainte de a Navei, Astfel încât să ia ceva timp pentru a rezolva.Timp de livrare: din Cauza de forță majoră factori: uragane, furtuni afecta bilete de avion.Ceea ce duce la logistica întârzieri.Suntem vanzatori cinstit, nu te va lasa sa suferi nici o pierdere.Vă rugăm să dați companie de logistica de un pic de timp de procesare, așteptăm pachet pentru a ajunge la partea ta.Dacă logistica informații ajunge la oficiul poștal local: Dacă oficiul poștal local nu nu contacta, vă rugăm să contactați oficiul poștal local, cât mai curând posibil, pentru a primi pachetul.În caz contrar, ore suplimentare primirea de colete, oficiul poștal local va returna coletul, consecințele de auto-responsabilitate.Protecție timp: Când am terminat momentul expedierii, dacă produsul de protecție a perioadei de funcționare, vă rugăm să extindă protecția produselor perioadă de unul singur sau să ne contactați, vă Rugăm să nu deschizi disputa direct.Taxele de Import: Impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau taxele de transport.Aceste taxe sunt responsabilitatea cumpărătorului.Taxe de Import, impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau taxele de Transport.Aceste taxe sunt responsabilitatea cumpărătorului

Când primiți bunuri, dacă există orice problemă, vă rugăm să ne contactați, și nu deschide direct litigiu.Promitem că vă vom oferi un soluția mulțumit după ce am confirmat-o.Avem, de asemenea, vă va oferi o evaluare pozitivă.Sincer vă invităm să ne lăsați un feedback pozitiv cu un ansamblu Detaliate de Vânzare de Rating (DSR) de 5 Stele .Când vă arate frumos imagine pe zonă feedback-ul vă rugăm să trimis mesaj, spune-ne, urmatoarea comanda contactati-ma, va fi o suplimentare de surprize.

Q: Cum pot urmări coletul meu?A: puteți urmări coletul pe următorul site web folosind numărul dvs. de urmărire: www.17track.net/en (Copiate în browser pentru a deschide) Q: de vânzare cu amănuntul sau en-gros pentru oferta de pret en-gros dacă am o mulțime de elemente?O: dacă aveți nevoie pentru a cumpara o multime de elemente de la aceeași oră, vă rugăm să contactați-mă în primul rând.eu vă va oferi competitiv preț engros .Q: Cum Pot plati pentru comanda mea?O: Top-Factory.cam acceptă Visa, MasterCard, Maestre Debit Card, Western Union, și transfer prin banca.

Etichete: hdmi ecranul quad, plc 3 adaptor, FIBRE, cuplaj optic, fibre optice de cuplare, 4Kx2K, albastru fibra optica, ftth instrument, bnc, fibra optica splitter.


  • Material: Plastic
  • Origine: NC(de Origine)
  • Numărul De Model: FTTH SC UPC 1X2 Fibre Optice Splitter
  • Certificare: NICI unul
Paulastracey 2021-02-03

Product very good!

Gogetta 21 2021-02-01

Not received the order.

Kurmanova21 2020-11-13

All right. I come very well

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good